Akcesoria Tapicerskie

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

W naszym asortymencie znajdziecie też bogaty wybór akcesoriów niezbędnych podczas prac tapicerskich. Akcesoria tapicerskie, choć niepozorne, często decydują o efekcie końcowym. Odpowiednio dobrane guziki tapicerskie są praktyczne, ale jednocześnie nadają charakteru tkaninom. Szklane czy też powlekane tkaniną guziki tapicerskie sprawdzają się przy wszelkich torebkach, poduszkach, ubraniach czy eleganckich tapicerkach meblowych. Aby ułatwić szycie polecamy praskę do guzików w zestawie z wyciskaczem i zaciskaczem.

Niezastąpione w krawiectwie i tapicerstwie są zdecydowane nici. Bez nich nie uda się uszyć nic. Wybór właściwych nici tapicerskich jest równie ważny jak wybór materiału obiciowego. Nie wszystkie nici bowiem nadają się do wszystkich tkanin, niektóre spośród nici nie sprawdzą się na zewnątrz. Do tkanin zewnętrznych trzeba więc wybrać odpowiednie nici tapicerskie, które poradzą sobie i z warunkami atmosferycznymi, i ze specyficzną strukturą materiałów wodoodpornych i przeciwsłonecznych. W naszej hurtowni tapicerskiej oferujemy dużą paletę kolorystyczną nici tapicerskich. Jako element ozdobny tapicerki nadają się gwoździe tapicerskie w taśmie.

Akcesoria do tapicerowania

Nasz sklep oferuje także inne akcesoria tapicerskie, które znacznie ułatwiają prace nie tylko profesjonalnym tapicerom, ale też osobom próbującym swych sił samodzielnie w domu. Gorąco polecamy niezastąpione i skuteczne kleje do tapicerki. Przy odnawianiu tapicerki samochodowej nie może zabraknąć ściągaczy do tapicerki. Natomiast renowacja mebli pójdzie sprawniej z użyciem nierozciągliwych pasów tapicerskich. U nas znajdziecie również owatę i wigofil – materiały niezastąpione u każdego tapicera. Mają szerokie zastosowanie, mogą na przykład służyć jako wypełnienie tapicerki czy jako tkaniny na pokrowce lub profesjonalne tło w fotografii produktowej. Przy wszelkich pracach krawieckich i tapicerskich przyda się na pewno taker ręczny do tkanin i odpowiednie zszywki do takera. Warto zaopatrzyć się też w specjalny środek do czyszczenia tapicerki, który skutecznie wyczyści tkaninę, nie powodując jednocześnie szkód w strukturze materiału. Trzeba bowiem pamiętać, że tkaniny obiciowe wymagają delikatnego traktowania i odpowiedniej pielęgnacji.

Oferujemy sprawdzone akcesoria dla tapicerów. Jeśli szukasz czegoś dla siebie, chętnie doradzimy i podpowiemy.