Guziki tapicerskie powlekane tkaniną obiciową

(2 opinie klienta)

2,00 

Guziki powlekane tkaniną tapicerską lub eko-skórą. Wykonujemy guziki tapicerowane z wykorzystaniem tkanin dostępnych w naszym sklepie. Obciąganie guzików wykonujemy na profesjonalnej prasce tapicerskiej.

SKU: Brak danych Kategoria:

Guziki powlekane tkaniną tapicerską lub eko-skórą

Dobrze wykonany guzik służy przez długie lata. Pełni funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Dlatego też guziki obciągamy na profesjonalnej prasce tapicerskiej. Doskonale rozumiemy, że każdy ma inne upodobania i może potrzebować zupełnie różnych guzików. W związku z tym w naszym sklepie oferujemy możliwość wyboru tkaniny na guziki tapicerowane. Tkaninę do powleczenia guzika prosimy wybrać z naszego sklepu. Istnieje również możliwość wykonania guzika z tkaniny powierzonej. Poza tym, że dajemy pełną dowolność w wyborze materiału do powlekania guzików, dajemy także możliwość zdecydowania się na jeden z trzech rozmiarów: 18 mm, 20 mm oraz 22 mm.

Dostępne rozmiary guzików:
-18mm
-20mm
-22mm

Guziki ozdobne można także wykonać we własnym zakresie. Potrzebna będzie do tego praska tapicerska, a surowe foremki do powlekania tkaniną dostępne są na naszym sklepie.

obciąganie guzików tapicerskich

Guziki ozdobne z dowolnej tkaniny

Choć wydawać by się mogło, że małe guziki powlekane są niemal niewidoczne i nie warto przykładać do nich większej wagi, to nic bardziej mylnego. Guziki ozdobne kryją w sobie wielką moc dekoracyjną i mogą diametralnie odmienić wygląd tapicerowanego mebla czy poduszki. Rola guzików bowiem wykracza daleko poza praktyczne funkcje. Obecnie guziki powlekane to równie ważny element dekoracyjny. Pole do popisu mamy tu ogromne – możemy wybrać dowolną tkaninę obiciową, którą zostanie powlekany guzik. Dzięki temu możemy tworzyć oryginalne aranżacje – od stonowanych i jasnych, po żywe i wręcz krzykliwe ozdoby.

W zależności od indywidualnych preferencji możemy zdecydować się na guziki powlekane tą samą tkaniną co meble lub poduszki. Możemy jednak także wybrać tkaninę na guziki zupełnie inną i stworzyć tym samym zupełnie nowy i wyjątkowy efekt końcowy. A różnorodność materiałów do powlekania jest bardzo duża. Bardzo popularne są zwłaszcza guziki powlekane welurem. Takie welurowe guziki ozdobne są niezwykle miękkie, przyjemne w dotyku i dają delikatny połysk. Nadają się jako uzupełnienie welurowych aranżacji, ale także jako wyróżniający się element na innych tkaninach. Zwłaszcza, że do dyspozycji mamy przeróżne kolory – od jasnych, przez pastelowe, po intensywne i ciemne barwy.

Dla tych, którzy wolą wzorzyste tkaniny polecamy guziki powlekane tkaniną Animals w zwierzęcy wzór. Będzie to rewelacyjne uzupełnienie dekoracji we wnętrzu, ale także element przy ubraniach lub torebkach. Podobnie zresztą jak guziki tapicerowane tkaniną Monstera w – jakżeby inaczej – roślinny wzór monstery. Ozdobne guziki z tej tkaniny będę rewelacyjnie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach oraz w tych stylizowanych na styl boho.

Z kolei miłośnicy ekoskóry mogą wybrać spośród wielu materiałów skóropodobnych i tworzyć dzięki temu spójne kreacje z meblami obitymi skórą ekologiczną. Takie guziki ozdobne ze skaju rewelacyjnie pasują do torebek.

2 opinie dla Guziki tapicerskie powlekane tkaniną obiciową

  1. Ewa (zweryfikowany)

    Guziki wykonane bardzo starannie, wszystko super.

  2. Agnieszka (zweryfikowany)

    Wszystko w jak najlepszym prządku. Guziki zrobione staranie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *