Sale!

Praska do guzików

Original price was: 799,00 zł.Current price is: 699,00 zł.

Praska do guzików to niezbędny sprzęt w każdej pracowni tapicerskiej. W skład zestawu wchodzi prasa do guzików, wycinak do tkanin i zaciskarka do guzików. Prasa pozwala na ręczne obciąganie guzików w rozmiarach – 18 mm, 20 mm oraz 22 mm.

SKU: Brak danych Kategoria:

Praska do guzików

Nasza firma już od wielu lat dostarcza wysokiej jakości praski do zakładów tapicerskich i pracowni. Guziki wykonane na naszej maszynie cechuje duża odporność na naprężenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu praska znajduje się w tak wielu zakładach oferujących usługi tapicerskie. Guzikarka tapicerska to podstawowe narzędzie każdego zakładu. Nasza prasa do guzików stanowi komplet i wykonano ją ze stali najwyższej jakości. Wycinak gwarantuje przygotowanie odpowiednio dużego elementu tkaniny do wykonania guzika. Natomiast zaciskacz zrobi dla nas guzik z dowolnego materiału tapicerskiego. Praska do guzików została przystosowana do znoszenia bardzo wysokich naprężeń, dlatego też istnieje możliwość wykonania guzika w większym rozmiarze. Nieodzownym elementem prasy tapicerskiej są guziki do powlekania. W naszym sklepie dostępne są 3 rozmiary – 18 mm, 20 mm oraz 22 mm.

Praska do guzików – komplet

Jak już wspomnieliśmy – nasza maszynka do guzików tapicerskich stanowi komplet. W skład zestawu wchodzi: praska do powlekania guzików, wycinak do tkanin i zaciskacz (zaciskarka do guzików). Na guzik tapicerski możemy powlekać między innymi tkaniny meblowe, tkaniny tapicerski, sztuczne skóry, skaje, dermy, skóry naturalne, tkaniny dekoracyjne, zasłony oraz tkaniny ubraniowe. Guzikarka tapicerska to doskonałe i proste w obsłudze narzędzie, które znacząco ułatwia pracę przy tkaninach tapicerskich. Dlatego też nasza praska ręczna do obciągania guzików cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem.

praska guzikarka tapicerska

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Praska do guzików”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *