Ściągacze do tapicerki, łyżki

(1 opinia klienta)

19,99 

Ściągacze tapicerskie przydadzą się podczas renowacji tapicerki samochodowej. Zestaw składa się z 4 łyżek o różnych grubościach oraz zmiennych profilach wygięcia. Elastyczny materiał, z którego wykonane są nasze ściągacze. Wciśnie się w każdy zakamarek.

Profesjonalne ściągacze do tapicerki

Tapicerka samochodowa czasem wymaga renowacji czy całkowitej wymiany. Aby skutecznie przeprowadzić demontaż tapicerki w aucie, konieczne są ściągacze do tapicerki, inaczej określane też jako łyżki do tapicerki. Dzięki temu, że ściągacze są niezwykle elastyczne i giętkie, dotrą nawet do najdalszych zakamarków i trudno dostępnych miejsc. Bez pomocy ściągaczy nie byłoby to możliwe. Zestaw do demontażu tapicerki zawiera cztery łyżki o różnych grubościach, a także o odmiennych profilach wygięcia. To sprawia, że są nasze ściągacze do tapicerki są bardzo uniwersalne i sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji.

Zestaw do demontażu i naprawy tapicerki

Oferowane przez nas ściągacze tapicerskie są chętnie wykorzystywane w zakładach tapicerskich. Równie często korzystają z nich osoby chcące zdemontować tapicerkę samodzielnie. Za sprawą idealnie wyprofilowanych łyżek oraz dobrania jak najbardziej uniwersalnych grubości, każdy poradzi sobie z demontażem czy też naprawą tapicerki samochodowej. Ściągacze tapicerskie wykonano z utwardzonego nylonu, dzięki czemu są elastyczne, a jednocześnie bardzo trwałe. Nie pozostawiają również żadnych zarysowań czy zadrapań na tapicerce, przez co nie wpływają w negatywny sposób na estetykę we wnętrzu auta. Mało tego, to właśnie za sprawą ściągaczy możliwe jest nadanie tapicerce zupełnie nowego i atrakcyjnego wyglądu.

Łyżki do tapicerki – zastosowanie

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nasze ściągacze doskonale sprawdzają się przy naprawie tapicerki samochodowej. Zestaw do demontażu tapicerki zatem jest niezbędny w każdym serwisie samochodowym, tapicerskim, ale też w zakładach blacharskich i lakierniczych. Również osoby, które lubią same majsterkować z pewnością docenią zalety łyżek tapicerskich. Dzięki zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół łyżkom tapicerskim możliwa jest sprawna i prosta wymiana tapicerki. Co niezwykle ważne – bez uszczerbku dla tapicerki, nasze ściągacze tapicerskie bowiem nie zostawiają żadnych rys czy zadrapań. Nasz zestaw przyda się z pewnością przy wymianie podsufitki.

1 opinia dla Ściągacze do tapicerki, łyżki

  1. Tomasz (zweryfikowany)

    Produkt godny polecenia, elastyczny plastik nie łamie się, do bardzo mocnych spinek zaczepów zbyt miękki. W 75% radzi sobie

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *