Środek do czyszczenia tapicerki Tenzi

(1 opinia klienta)

24,99 

Tenzi to środek do czyszczenia tapicerki o doskonałej skuteczności. Poradzi sobie z większością zabrudzeń, a na dodatek jest w pełni bezpieczny dla ludzi i środowiska. Czyszczenie tkanin meblowych z naszym preparatem jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Środek do czyszczenia tapicerki Tenzi

Środek do czyszczenia tapicerki Tenzi już od lat bryluje na polskim rynku. Opinie zadowolonych klientów potwierdzają jakość oferowanego przez nas środka. Tenzi jest idealny do tkanin tapicerskich. Preparat jest w pełni bezpieczny dla tkanin meblowych. Środek usuwa większość zabrudzeń powstałych podczas użytkowania mebli i doskonale odświeża wygląd tkanin. Tenzi ma delikatny zapach, który nie podrażnia. Jego skład jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska. Płyn dedykowany do czyszczenia tapicerki meblowej występuje w jasnym zielonkawym kolorze, a po wyschnięciu nie zostawia mokrych plam. Świetnie sprawdza się do czyszczenia mebli tapicerowanych, siedzisk, oparć, dywaników samochodowych i domowych oraz do tapicerki samochodowej – przede wszystkim boczków i siedzeń.

Środek do czyszczenia tapicerki – sposób użycia

Czyszczenie tapicerki meblowej nie jest wcale tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy kilka prostych zasad, aby nasz mebel tapicerowany wyglądał jak nowy. Tenzi jest od razu gotowy do użycia i nie trzeba używać żadnych rozcieńczalników. Przed przystąpieniem do nakładania środka należy odkurzyć tapicerkę. Następnie spryskujemy powierzchnię tapicerki. Uwaga! Środek do czyszczenia tapicerki może być szybko wchłaniany przez tkaninę i gąbkę, dlatego zaleca się nakładanie preparatu etapami. Należy wyszorować całą tapicerkę, uważając jednocześnie, by nie wcierać zabrudzeń w mebel. Do czyszczenia polecamy użyć gąbkę lub ściereczkę i najlepiej wykonywać koliste ruchy. Po procesie czyszczenie konieczne będzie przewietrzenie pomieszczenia. Odświeżoną tkaninę meblową pozostawimy do wyschnięcia.

1 opinia dla Środek do czyszczenia tapicerki Tenzi

  1. Tomasz (zweryfikowany)

    Produkt godny polecenia, aktywna piana robi robotę, po zastosowaniu najlepiej prztrzeć czystą mikrofibrą

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *