Taker ręczny do tkanin

(2 opinie klienta)

33,99 

Solidny zszywacz tapicerski. Taker ręczny wykonany z metalu. Posiada regulację siły wbijania zszywek. Idealny do tkanin obiciowych. Znajdzie zastosowanie zarówno w zakładzie tapicerskim jak i przy domowych naprawach mebli. Zszywacz jest wytrzymały i bardzo dobrej jakości.

Taker ręczny – niezbędny zszywacz tapicerski

Żadna pracownia tapicerska czy domowy kącik do tapicerowania nie może obejść się bez akcesoriów tapicerskich. Za jeden z najbardziej potrzebnych przedmiotów ułatwiających pracę uchodzi bez wątpienia taker ręczny. Zszywacz tapicerski umożliwia szybkie i proste łączenie różnych materiałów. Przy użyciu takera zatem bez problemu połączymy ze sobą na przykład tkaninę z drewnem czy ze skórą. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza przy tapicerowaniu mebli. Poręczność naszego zszywacza sprawia, że wszelkie prace tapicerskie idą jak z płatka.

Zszywacz tapicerski – zalety

Nasz taker tapicerski to przede wszystkim wygoda użytkowania i skuteczność działania. Wykonany z metalu zszywacz tapicerski jest bardzo solidny i posiada regulację siły wbijania zszywek. Dzięki tej regulacji nadaje się praktycznie do każdej tkaniny – zarówno tej niezwykle cienkiej i delikatnej, jak i grubszej i mięsistej, a nawet do dość sztywnej tkaniny zewnętrznej. Doskonale łączy ze sobą materiały, jest idealny do zszywania tkanin. Odpowiednio dobrane do takera zszywki tapicerskie są z jednej strony wytrzymałe i mocne, a z drugiej nie rozrywają i nie uszkadzają tkanin. Można więc z powodzeniem korzystać z takera na zszwyki do większości działań tapicerskich. Nie bez powodu żaden tapicer nie wyobraża sobie swojej pracy bez zszywacza do tkanin. Zalety takera błyskawicznie odkrywa też każda osoba dopiero rozpoczynająca swoją przygodę z szyciem i tapicerowaniem.

taker - zszywacz tapicerski

 

 

Taker ręczny

wykonany z metalu
regulacja siły wbijania zszywek
idealny do tkanin

Zszywacz tapicerski opinie

Ręczna obróbka tkanin w domu nie może obejść się bez takera. Zszywacz tapicerski mocno ułatwia obszywanie materiałów i jest bardzo prosty w obsłudze. Osoby, które regularnie używają takera, zauważają, że jest niesamowicie wygodny. Zaletą zszywacza tapicerskiego jest też możliwość regulowania siły wbijania zszywek, dzięki czemu taker poradzi sobie praktycznie z każdą tkaniną tapicerską.

2 opinie dla Taker ręczny do tkanin

 1. Ewelina

  Witam
  Jaki rozmiar zszywek jest dedykowany do tego zszywacz?

  • Gosia Kolaczynska-Strzelecka

   Dzień dobry, zszywki są dostępne również w naszym sklepie. Rozmiar: szerokość zszywki: 11,30mm
   wysokość zszywek: 8mm

 2. Ewa (zweryfikowany)

  Spełnia swoje zadanie, do domowego użytku wystarczy

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *