Ekoskóra pikowana GLAMOUR

12,99 

Ekoskóra pikowana Glamour to trwała tkanina o oryginalnym wyglądzie. Dzięki temu, że wzmocniono ją warstwą watoliny i wigofilu jest wyjątkowo wytrzymała. Materiał Glamour pasuje do każdego wnętrza.

Cena za: 0.5m x 1.4m tkaniny - 0.7m2
Wyczyść
Kategoria:

Ekoskóra pikowana Glamour

Glamour to ekoskóra pikowana z połyskiem od razu przyciągającym wzrok. Tkaninę wzmocniono specjalną warstwą watoliny i wigofilu, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała i odporniejsza od zwykłego skaju. Pikowanie nadało tkaninie przestrzenności i świeżości, przez co materiał Glamour jest oryginalnym rozwiązaniem tapicerskim.

Eko skóra pikowana i jej zastosowanie

Ekologiczna skóra wyróżnia się niebanalnym wyglądem, dlatego tak często wybiera się go do wnętrz. Rewelacyjnie odnajduje się bowiem praktycznie w każdym stylu aranżacyjnym. W zależności od naszych intencji ekoskóra pikowana może wprowadzać niekwestonowany szyk i elegancję w klasycznym wnętrzu. Świetnie sprawdzi się również w bardziej nowoczesnym czy nawet młodzieżowym i awangardowym stylu. Sztuczna skóra Glamour jest więc niezwykle wszechstronnym materiałem tapicerskim. Często można tkaninę tę spotkać też w barach, restauracjach czy dyskotekach. A wszystko dlatego, że oryginalny wygląd ekoskóry idze w parze z jej właściwościami. Skóra ta znajduje również zastosowanie przy produkcji torebek – pikowane dodatki cały czas są bardzo modne.

Cechy ekologicznej skóry pikowanej

Skóry ekologiczne oferowane w naszym sklepie wyróżniają się wysoką odpornością na rozrywanie, rozciąganie oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Ekoskóra pikowana jest także łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy bowiem lekko wilgotna ściereczka i odrobina mydła, by pozbyć się zabrudzeń. Właśnie z tego powodu ekoskóra Glamour jest częstym bywalcem lokali gastronomicznych i rozrywkowych.

Ekoskóra pikowana Glamour z połyskiem w naszym sklepie dostępna w kilku modnych kolorach: czarny, biały, jasny beż, czerwony i ciemny brąz.

Dostępna kolorystyka – kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

Ważne Informacje.
-Podana cena dotyczy 0,5mb tj. 50cm x 140cm
-Kupując kilka sztuk otrzymasz tkaninę w 1 kawałku

Dane techniczne:
– szerokość tkaniny 140 cm
– rozmiar pikowania 5×5 cm
– wzmocniony wigofilem i owatą
– I gatunek

Skład ekoskóry:
– polichlorek winylu 74%
– poliuretan ok. 10%
– dzianina PES 16%

Możesz lubić także…