, ,

Bonatap M38 klej do gąbki

(1 opinia klienta)

23,99 

Bonatap M38 to mocny i trwały klej do gąbki, owaty i innych materiałów tapicerskich. Idealnie nadaje się do renowacji mebli. Klej ma płynną postać i jest łatwy w aplikacji. Dostępny w puszce o pojemności 1l.

Mocny klej do gąbki tapicerskiej, owaty i drewna

Nasz klej do gąbki Bonatap to niezwykle uniwersalny klej na rynku. Ma płynną konsystencję i nadaje się do nakładania pędzlem, wałkiem lub specjalnym pistoletem pneumatycznym. Znacząco więc podnosi to wygodę aplikowania kleju i nie trzeba już się martwić, że wszystko wokół będzie ubrudzone klejem. Plusem jest też z pewnością małe opakowanie, zwłaszcza jeśli planujemy tylko mały remont czy drobne prace tapicerskie. Litrowa puszka kleju będzie do takiego zadania idealna i nie będzie potem zalegać na półce. Klej do gąbki i tapicerki Bonatap po wyschnięciu jest bardzo mocny i trwale łączy ze sobą materiały.

Zalety kleju do gąbki

Główną zaletą kleju Bonatap jest przede wszystkim jego trwałość. To bardzo mocny klej, który poradzi sobie z połączeniem różnych surowców. Jest to więc doskonały klej do gąbki tapicerskiej, ale nie tylko. Świetnie sklei również owatę, piankę tapicerską, tkaninę, folię PCV, papę, styropian, a nawet drewno, płytę wiórową i sklejkę. Będzie zatem trafionym wyborem chociażby przy renowacji krzesła czy pufy. Bonatap M38 można stosować do klejenia tkanin, ale nie nadaje się on do wszystkich materiałów. Przy bardzo delikatnych i cienkich tkaninach klej może przesiąknąć na prawą stronę i zostawić nieestetyczne plamy. Jeśli więc masz wątpliwości, czy dana tkanina pozostanie nienaruszona w kontakcie z klejem, służymy pomocą i chętnie doradzimy.

Klej do gąbki i tapicerki ma formę płynną, która po wyschnięciu tworzy mocną i elastyczną spoinę. Co warte podkreślenia, spoina ta nie traci z czasem swoich właściwości. Możemy więc śmiało założyć, że sklejone ze sobą materiały pozostaną nienaruszone przez naprawdę długi czas.

klej do tapicerkiKlej Bonatap doskonale klei:

  • piankę tapicerską i meblową
  • drewno, płytę wiórową i sklejkę
  • watolinę
  • tkaninę
  • folię PCV
  • papę
  • styropian

1 opinia dla Bonatap M38 klej do gąbki

  1. Natalia Rogińska (zweryfikowany)

    Bardzo dobry. Polecam firmę i produkty.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.