, ,

Bonatap M38 klej do gąbki

(4 opinie klienta)

26,99 

Bonatap M38 to mocny i trwały klej do gąbki, owaty i innych materiałów tapicerskich. Idealnie nadaje się do renowacji mebli. Klej ma płynną postać i jest łatwy w aplikacji. Dostępny w puszce o pojemności 1l.

Mocny klej do gąbki tapicerskiej, owaty i drewna

Nasz klej do gąbki Bonatap to niezwykle uniwersalny klej na rynku. Ma płynną konsystencję i nadaje się do nakładania pędzlem, wałkiem lub specjalnym pistoletem pneumatycznym. Znacząco więc podnosi to wygodę aplikowania kleju i nie trzeba już się martwić, że wszystko wokół będzie ubrudzone klejem. Plusem jest też z pewnością małe opakowanie, zwłaszcza jeśli planujemy tylko mały remont czy drobne prace tapicerskie. Litrowa puszka kleju będzie do takiego zadania idealna i nie będzie potem zalegać na półce. Klej do gąbki i tapicerki Bonatap po wyschnięciu jest bardzo mocny i trwale łączy ze sobą materiały.

Zalety kleju do gąbki

Główną zaletą kleju Bonatap jest przede wszystkim jego trwałość. To bardzo mocny klej, który poradzi sobie z połączeniem różnych surowców. Jest to więc doskonały klej do gąbki tapicerskiej, ale nie tylko. Świetnie sklei również owatę, piankę tapicerską, tkaninę, folię PCV, papę, styropian, a nawet drewno, płytę wiórową i sklejkę. Będzie zatem trafionym wyborem chociażby przy renowacji krzesła czy pufy. Bonatap M38 można stosować do klejenia tkanin, ale nie nadaje się on do wszystkich materiałów. Przy bardzo delikatnych i cienkich tkaninach klej może przesiąknąć na prawą stronę i zostawić nieestetyczne plamy. Jeśli więc masz wątpliwości, czy dana tkanina pozostanie nienaruszona w kontakcie z klejem, służymy pomocą i chętnie doradzimy.

Klej do gąbki i tapicerki ma formę płynną, która po wyschnięciu tworzy mocną i elastyczną spoinę. Co warte podkreślenia, spoina ta nie traci z czasem swoich właściwości. Możemy więc śmiało założyć, że sklejone ze sobą materiały pozostaną nienaruszone przez naprawdę długi czas.

klej do tapicerkiKlej Bonatap doskonale klei:

 • piankę tapicerską i meblową
 • drewno, płytę wiórową i sklejkę
 • watolinę
 • tkaninę
 • folię PCV
 • papę
 • styropian

4 opinie dla Bonatap M38 klej do gąbki

 1. Małgorzata (zweryfikowany)

  Polecam

 2. Paweł (zweryfikowany)

  Szybko dobrze skutecznie polecam

 3. Anna (zweryfikowany)

  Super, bardzo polecam!

 4. Natalia Rogińska (zweryfikowany)

  Bardzo dobry. Polecam firmę i produkty.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *