Kontakt

ADRES KORESPONDENCYJNY:
MG Firma Usługowo-Handlowa Mariusz Giwerski
ul. Podgórna 19
67-106 Niedoradz
NIP-925-202-35-60

NR.KONTA BANKOWEGO:
Bank Zachodni WBK
80 1090 1577 0000 0001 1460 6820

KONTAKT GSM:
Telefoniczny kontakt z konsultantami możliwy jest pod numerem telefonu: 530 515 512

KONTAKT E-MAIL:
Wiadomości e-mail należy kierować pod adres poczty elektronicznej: biuro@punkttapicerski.pl

21 komentarz do “Kontakt”

 1. Dziękuję za zrealizowanie mojego zakupu 🙂 Wszystko załatwione szybko i zgodnie z moim zamówieniem. Polecam Wasz punkttapicerski.pl

 2. Dziękuję za szybką realizację zamówienia. Tkanina dobrze zapakowana wszystko dotarło nienaruszone. Jestem zadowolona, a będę jeszcze bardziej jak uda mi się uszyć rolety do altanki.

  1. Dobry wieczór chciałabym zamówić u państwa materiał na obszycie poduch na wypoczynek na tarasie posiadam jedną 2 i 2 jedynki.Pozdrawiam

   1. PUNKT TAPICERSKI

    Dzień dobry, tkaniny do ogrodu znajdzie Pani w zakładce tkaniny zewnętrzne. Proponujemy tkaninę Oxford, Tkaninę impregnowaną Kodura, Tkaninę Garden czy Materiał we wzory geometryczne. Wszystkie tkaniny się sprawdzą na poduszki ogrodowe, różnią się stylem i wzorami.

 3. Lidia Brenner

  Bardzo jestem zadowolona z zakupów w Państwa sklepie. Kupiłam materiał na obicia krzeseł. To była moja pierwsza tego typu praca. Sugerowałam się tylko kolorem. Strzeliłam w dziesiątkę. Materiał który wybrałam wspaniały pięknie się naciągnął i ułożył.. Kolor Rudy super wygląda i pasuje do wnętrza. Dokupiłam go również na poduszki. Materiał niedrogi a efektowny.

 4. Dziękujemy za przesłane zamówienie. To było moje pierwsze doświadczenie z tym materiałem. Wszystko się udało. Polecę Was kolegom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *