Sale!

Pianka gąbka tapicerska T25

12,00 33,00 

Pianka gąbka tapicerska T25 na siedziska i krzesła.

2 sztuki w cenie jednej !!!

Dane techniczne:

  • I Gatunek
  • Gęstość T25
  • Kolor biały lub wrzosowy
Cena za: 50m x 50m tkaniny - 2500m2
Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria:

Pianka meblowa T25 to ulubiony produkt naszych klientów. Ten typ gąbki tapicerskiej przeznaczony jest głównie do renowacji siedzisk krzeseł lub taboretów. Gęstość oraz odpowiednia twardość pianki obiciowej T25 gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Pianka jest dodatkowo utwardzana. Dlatego nie traci swoich właściwości przez długie lata.

Produkt polski

Pianka tapicerska T25 produkowana jest w Polsce. Wysoka jakość produktu jest dodatkowo gwarantowana dzięki współpracy z niemieckimi fabrykami, produkującymi komponenty do pianek poliuretanowych. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów technologicznych nasze pianki można spotkać w meblach tapicerowanych na całym świecie.

Bezpieczna dla środowiska

W naszej piance tapicerskiej udało się znacznie zredukować ilość substancji mogących mieć właściwości niepożądane. Pianka T25 posiada atest higieniczny, co sprawia że jej zastosowanie jest nieograniczone. Jest w pełni bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Komfort obróbki

Utwardzona struktura sprawia, że gąbkę tapicerską możemy dociąć we własnym zakresie. Nie potrzebujemy do tego żadnych specjalistycznych narzędzi. Nie potrzebujemy do tego żadnych specjalistycznych narzędzi. Wystarczy nam nóż do tapet lub ostry nóż kuchenny aby w kilka minut dociąć dowolny format.

Kolorystyka

Gąbka tapicerska najczęściej występuje w kolorach białym lub wrzosowym.

Zastosowanie

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pianka gąbka tapicerska T25”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *