Sale!

Pianka gąbka tapicerska T30

(1 opinia klienta)

41,00 199,00 

Pianka, gąbka tapicerska gąbka T30 na siedziska i krzesła.

Dane techniczne:

  • I Gatunek
  • Gęstość T30
  • Kolor biały lub wrzosowy
Wyczyść
Kategoria:

Gąbka tapicerska T30 to ulubiony produkt naszych klientów. Ten typ gąbki tapicerskiej przeznaczony jest głównie do renowacji siedzisk krzeseł lub taboretów. Gęstość oraz odpowiednia twardość pianki obiciowej T30 gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Pianka tapicerska jest dodatkowo utwardzana. Dlatego nie traci swoich właściwości przez długie lata.

gąbka tapicerska

Powyższe zdjęcie przedstawia w jakim stopniu poddaje się dana pianka. Jak widać gąbka tapicerska t30 to optymalne rozwiązanie.

Nasza gąbka tapicerska to produkt polski

Gąbka tapicerska T30 produkowana jest w Polsce. Wysoka jakość produktu jest dodatkowo gwarantowana dzięki współpracy z niemieckimi fabrykami, produkującymi komponenty do pianek poliuretanowych. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów technologicznych nasze pianki można spotkać w meblach tapicerowanych na całym świecie.

Wspomniana już wysoka elastyczność pianki sprawia, że jest ona banalnie prosta w obróbce. Tak naprawdę wystarczy ostry nóż kuchenny, aby dociąć odpowiedni wymiar. Istotną cechą jaką posiada gąbka tapicerska jest też jej odporność na wysoką temperaturę i wilgoć. Badania profesjonalistów pokazały, że pianka z biegiem lat zaledwie w niewielkim stopniu traci swoje właściwości. Właśnie dzięki tej trwałości nasza pianka tapicerska ma tak wielu usatysfakcjonowanych użytkowników.

Odpowiednio dobrana pianka posłuży nam przez wiele lat. Ponieważ struktura gąbki jest starannie przemyślana, ściśle powiązane ze sobą komory sprawiają, że materiał pozbawiony jest naprężeń, a pianka ma bardzo dobrą przepuszczalność powietrza. Wiążę się to z tym, że mebel tapicerowany z naszą pianką posiada idealną wentylację. Podczas projektowania i produkcji pianki pomyślano również o alergikach. Zamknięta struktura pianki skutkuje tym, że nie chłonie ona kurzu, dzięki czemu nie przenosi bakterii.

Gąbka tapicerska – zastosowanie

Niska waga, wysoka rozprężność oraz przepuszczalność powietrza sprawiają, że gąbki tapicerskie świetnie sprawdzają się w produkcji materaców piankowych. Wybór twardości pianki zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Kolejnym atutem naszych gąbek jest rewelacyjna akustyka. Wszystko dlatego, że odpowiednio dobrana gęstość pianki doskonale tłumi hałas. Z tego powodu nasze pianki często stosuje się do wygłuszania. Zróżnicowane właściwości oraz łatwa obróbka powodują, że gąbka tapicerska znajduje zastosowanie w wielu branżach.

Pianka tapicerska bezpieczna dla środowiska

W naszej piance tapicerskiej udało się znacznie zredukować ilość substancji mogących mieć właściwości niepożądane. Pianka T25 posiada atest higieniczny, co sprawia że jej zastosowanie jest nieograniczone. Jest w pełni bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Komfort obróbki

Utwardzona struktura sprawia, że gąbkę tapicerską możemy dociąć we własnym zakresie. Nie potrzebujemy do tego żadnych specjalistycznych narzędzi. Nie potrzebujemy do tego żadnych specjalistycznych narzędzi. Wystarczy nam nóż do tapet lub ostry nóż kuchenny aby w kilka minut dociąć dowolny format.

Gąbka na materac – dane techniczne

TwardośćT30
Gęstość30 kg/m3
SkładWysokiej jakości poliuretan
KolorBiały lub wrzosowy

Pianka T30 opinie

Gdyby nasi klienci mieli wybrać ulubiony produkt w naszym sklepie, w topie byłaby z pewnością pianka tapicerska. Niezwykle uniwersalna gąbka cieszy się uznaniem przede wszystkim ze względu na swoją wytrzymałość i łatwość w obróbce – wystarczy ostry nóż do tapet, by przyciąć piankę. Klienci bardzo chwalą sobie też wygodę podczas użytkowania – pianka idealnie sprawdza się w siedziskach i oparciach kanap, krzeseł i foteli.

I od razu rozwiewamy wątpliwości – pianka materacowa T30 ze względu na sporą gęstość nie traci sprężystości przez wiele lat i „nie usiedzi się” za szybko. Nasza pianka z upływem czasu może delikatnie zżółknąć jak każda gąbka.

1 opinia dla Pianka gąbka tapicerska T30

  1. leonrot12

    Polecam – wysokiej jakości gąbka, sprawdziła się przy renowacji foteli.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *