Wzornik ekoskóra Soft

(1 opinia klienta)

10,00 

Wzornik ekoskóra Soft zawiera próbki sztucznej skóry w wielu różnych kolorach. Dzięki temu każdy może zapoznać się z właściwościami ekoskóry oraz wybrać odpowiedni kolor. To tkanina często wybierana do tapicerki meblowej i samochodowej, dlatego dobrze najpierw poznać cechy materiału i przyjrzeć się na żywo odcieniom tej wytrzymałej ekoskóry. Próbnik ekoskóry Soft jest doskonałą pomoc zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zawodowych tapicerów.

Kategoria:

Wzornik ekoskóra Soft – co nam oferuje?

Ekoskóra Soft to niezwykle popularna tkanina. Stanowi doskonała alternatywę dla osób, którym podoba się wygląd naturalnej skóry, ale nie chcą przyczyniać się do krzywdy zwierząt. Ponadto ekoskóra dobrej jakości jest bardziej wytrzymała niż prawdziwa skóra i dużo łatwiejsza w pielęgnacji. Jeśli jednak masz wątpliwości, czy faktycznie ta sztuczna skóra sprosta zadaniu, wzornik ekoskóra Soft jest dla Ciebie.

Przygotowany przez nas wzornik ekoskóry Soft to zestaw kilkunastu kawałków materiału w różnych odcieniach. Próbnik ekoskóry umożliwia więc samodzielne przekonanie się o licznych właściwościach materiału. Można dotknąć ekoskórę i sprawdzić, jak bardzo jest miękka i jak zachowuje się w kontakcie z ciałem. Samemu również można przekonać się o tym, że faktycznie do złudzenia przypomina naturalną skórę. Przede wszystkim zaś wzornik ekoskóra Soft znacząco ułatwia wybór odpowiedniego koloru do wnętrza czy tapicerki samochodowej. Można bowiem przyłożyć próbkę ekoskóry i sprawdzić, czy jest to efekt, jaki chcemy uzyskać.

Odkryj cechy ekoskóry Soft

O plusach ekoskóry Soft moglibyśmy opowiadać bardzo długo, najlepiej jednak, aby każdy przekonał się o tym na własnej skórze. Mając wzornik ekoskóra Soft można sprawdzić, jak bardzo przypomina ona skórę naturalną. A wiemy, że wiele osób wciąż ma opory i obawia się, że sztuczna skóra będzie wyglądać mniej elegancko. Nic bardziej mylnego. Obecnie wysokiej jakości ekoskóry są niemal nie do odróżnienia ze skórą naturalną. Wzornik ekoskóry umożliwia również ocenę miękkości i elastyczności tkaniny Soft. Zarazem warto sprawdzić, jak mocna i wytrzymała jest to ekoskóra. Polecamy samodzielnie przeprowadzić testy rozciągania i rozrywania materiału. Zobaczycie wówczas, że ekoskóra Soft to materiał niesamowicie odporny, który nie pęka i nie łuszczy się.

Wzornik ekoskóra Soft umożliwia także weryfikację tego, czy materiał jest plamoodporny. Można więc zabrudzić kawałek materiału i wyczyścić go według instrukcji. Zapewne przekonanie się o tym, że ekoskóra Soft jest łatwa w pielęgnacji, ułatwi wybór wielu osobom.

Wzornik ekoskóra Soft pomaga dobrać kolor

W przypadku ekoskóry sporą trudnością jest trafny wybór koloru tkaniny. Zdjęcia ekoskóry zamieszczone w internecie nie są w stanie oddać rzeczywistej barwy. Zwłaszcza, że ekoskóra Soft występuje w wielu zbliżonych do siebie kolorach i wybór między poszczególnymi barwami beżu czy szarości może być wręcz niemożliwy. Poza tym dany kolor może niekoniecznie wpasować się do wnętrza domu lub samochodu. Wzornik ekoskóra Soft sprawia, że problemy ze znalezieniem najlepszego koloru znikają. Można bowiem przyłożyć każdy kawałek materiału do mebli i ścian w pokoju czy do tapicerki samochodowej i porównać. Wówczas mamy pewność, że zamówiona ekoskóra w danym odcieniu będzie doskonale pasowała do całego wystroju.

Wzornik ekoskóra Soft pozwala zatem na oszczędzenie czasu, nerwów i pieniędzy. Nie trzeba już bowiem rwać sobie włosów z głowy i analizować godzinami zdjęć tkaniny. Również nie trzeba potem odsyłać niewłaściwego koloru i czekać na kolejną przesyłkę. A ekoskóra ma tak wiele pięknych kolorów do zaoferowania, że wybór rzeczywiście może być ciężki, jeśli nie mamy pod ręką wzornika. Tym bardziej, że wiele odcieni ekoskóry jest do siebie bardzo podobnych i różnią się minimalnie.

Próbnik ekoskóra Soft zawiera 17 kolorów tkaniny:

 • Biały
 • Kremowy
 • Jasny beż
 • Beżowy
 • Kawa z mlekiem
 • Mleczna czekolada
 • Czekolada
 • Ciemny brąz
 • Zielony
 • Żółty
 • Czerwony
 • Bordowy
 • Niebieski
 • Jasny szary
 • Szary
 • Popiel
 • Czarny

1 opinia dla Wzornik ekoskóra Soft

 1. Jarosław (zweryfikowany)

  Na czas na miejsce na pewno

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *