Wzornik Kronos

10,00 

Wzornik Kronos zawiera próbki tkaniny w kilkunastu pięknych i głębokich kolorach. Nasz próbnik Kronos umożliwia więc zapoznanie się z cechami materiału, ocenę wytrzymałości, reakcji na dotyk oraz dobór odpowiedniego koloru tkaniny. Próbki tkanin bardzo ułatwiają podjęcie decyzji, dlatego nadają się zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych pracowni krawieckich i tapicerskich.

Kategoria:

Co oferuje wzornik Kronos?

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego materiału – zwłaszcza gdy dopiero rozpoczyna się przygodę ze światem tkanin – to wymagające zadanie. Tkanin obiciowych jest tak dużo, że może to przyprawić o zawrót głowy. Nawet najbardziej szczegółowy opis danej tkaniny nie jest w stanie oddać wszystkich właściwości materiału. Tak samo jak zdjęcia – żadne zdjęcie nie uchwyci miękkiej powierzchni i tego, jak przytulna jest dana tkanina. Różnią się między sobą również kolory tkanin. Wystarczy więc inny monitor, by zupełnie inaczej odebrać dany kolor. Ma to szczególne znaczenie przy takich materiałach jak chociażby tkanina Kronos, dlatego oferujemy wzornik Kronos, który usprawni wybór.

Specyficzna struktura Kronos sprawia, że tkanina pięknie mieni się pod wpływem światła. Dopiero na żywo można docenić faktyczną urodę materiału. Stąd też nasza propozycja na ułatwienie wszystkim odnalezienia się w bogatej ofercie tkanin i zapoznanie się ze wzornikiem materiałów. Każdy wzornik Kronos zawiera 12 dostępnych w naszym sklepie odcieni materiału.

Próbnik tkaniny Kronos pozwala na własnej skórze (i to dosłownie) przekonać się, jak naprawdę wygląda ta zachwalana tkanina Kronos i na czym polega jej sukces. Można szczegółowo przyjrzeć się strukturze materiału i sprawdzić, jak mikrowłoski tkaniny układają się pod wpływem dotyku. Próbki tkaniny Kronos umożliwiają zweryfikowanie koloru, a także tego, jak mieni się tkanina w świetle naturalnym i sztucznym. Nieco inaczej bowiem tkanina wygląda w południowych promieniach słońca, a inaczej przy świetle lampek.

Porównaj cechy tkaniny Kronos

W powszechnej opinii tkanina Kronos uznawana jest za tkaninę ekskluzywną i bardzo elegancką. Nic więc dziwnego, że wiele osób przed zakupem chciałoby zweryfikować, czy faktycznie materiał ten nadaje się do wytwornego wnętrza. Inni z kolei obawiają się, czy Kronos nie jest zbyt ekstrawagancki i czy wpasuje się do zwykłego wnętrza. Możemy śmiało powiedzieć, że tkanina Kronos doskonale nadaje się zarówno do eleganckiego, jak i bardziej luźnego stylu w pomieszczeniu. Rozumiemy jednak, że spore grono klientów wolałoby przekonać się na własne oczy, jak rzeczywiście prezentuje się Kronos. Zaoszczędzi to problemów z doborem koloru czy potem ewentualnym odsyłaniem materiału.

Wzornik Kronos umożliwia zobaczenie charakterystycznego dla materiału mienienia się. Ponadto może sprawdzić, jak aksamitne mikrowłoski reagują na dotyk i nacisk. Do tego dochodzi oczywiście wrażenie dotykowe – a gwarantujemy, że Kronos zachwyca swoją aksamitnością i miękkością. Jednocześnie na próbkach można przeprowadzić własne testy wytrzymałości, spróbować rozciągać tkaninę i rozrywać. To da odpowiedź, jak mocna jest ta tkanina i czy sprawdzi się akurat w roli, jaką dla niej zaplanowaliśmy. Zdarza się bowiem, że ludzie wątpią w odporność na użytkowanie tego materiału. Zupełnie niesłusznie, a teraz można sprawdzić to samodzielnie mając wzornik Kronos.

Na skrawkach materiału można ocenić także reakcje na brud i kurz. Można również przetrzeć tkaninę ściereczką, by potwierdzić, że tkanina Kronos jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Wzornik Kronos – zanurz się w głębi kolorów

Z doświadczenia wiemy, że najwięcej zachodu niemal zawsze jest z doborem odpowiedniego koloru. Odcienie różnią się od siebie w zależności od jakości zdjęcia, ustawienia monitora czy subiektywnych wrażeń estetycznych. Dlatego wzornik Kronos jest tak dużym ułatwieniem dla osób, dla których konkretny odcień ma ogromne znaczenie. Dobór koloru jest tak istotny właśnie w przypadku tkaniny Kronos, która mieni się pod wpływem światła i może przybierać nieco inny wygląd w zależność od rodzaju i natężenia światła. Mając próbnik tkaniny Kronos można to idealnie zweryfikować. Można także skrawek materiału przyłożyć do pozostałych elementów wyposażenia wnętrza i sprawdzić, jak dogadują się ze sobą dane barwy.

Dostępne kolory w próbniku tkaniny Kronos:

 • Jasny beż
 • Cappuccino
 • Brunatny
 • Malinowy
 • Bordo
 • Miodowy
 • Zielona butelka
 • Turkusowy
 • Granatowy
 • Jasny szary
 • Grafitowy
 • Czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzornik Kronos”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *