Wzornik Marsylia

10,00 

Wzornik Marsylia zawiera kilkanaście kawałków materiału w przepięknych kolorach. Dzięki temu można dobrać odpowiedni kolor materiału na zasłony, meble czy poduszki. Próbnik Marsylia stanowi ogromne ułatwienie dla każdego – zarówno indywidualnego klienta, jak i krawcowej czy tapicera.

Kategoria:

Jakie możliwości daje wzornik Marsylia?

Jedną z naszych topowych i najchętniej kupowanych tkanin jest z całą pewnością Marsylia. Powstała ona przede wszystkim jako doskonały materiał na zasłony, ale szybko okazało się, że świetnie sprawdza się również jako tkanina dekoracyjna na poduszki oraz tkanina obiciowa na meble. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zapoznać się z tym materiałem, to świetnym sposobem na to jest wzornik Marsylia, zawierający próbki tkaniny.

Taki próbnik tkanin ładnie prezentuje 13 kolorów Marsylii i umożliwia dokładne zweryfikowanie każdej barwy. Można zatem samemu sprawdzić, czy dany kolor wpasuje się do naszego wnętrza. Ale wzornik Marsylia oferuje znacznie więcej niż ocenę koloru. Można przekonać się, jak cudownie przyjemna w dotyku jest Marsylia, sprawdzić jej wytrzymałość i grubość.

Wzornik Marsylia nadaje się więc dla indywidulanego klienta, który zanim zamówi dokładny wymiar tkaniny, chce zweryfikować, czy faktycznie mu się podoba. Z wzornika skorzystają także profesjonalni tapicerzy i zawodowe krawcowe. Mogą oni bowiem pokazać swoim klientom materiał i jego odcienie.

Oceń samemu cechy tkaniny Marsylia

Materiał na zasłony powinien cechować się atrakcyjną zarówno stroną prawą, jak i lewą. Nie może bowiem dojść do sytuacji, gdy lewa strona zasłon oszpeci cały efekt. Marsylia posiada niemal identyczną stronę wewnętrzną, o czym można się przekonać kupując wzornik Marsylia. Taki próbnik pozwoli każdemu indywidualnie ocenić strukturę tkaniny i zachwycić się miękkością materiału. Za aksamitną gładkość odpowiadają welurowe mikrowłoski, który są niesamowicie przyjemne w dotyku. Docenić można to wyłącznie w bezpośrednim kontakcie z tkaniną.

Ponadto Marsylia charakteryzuje się również delikatną poświatą i reakcją na światło. Można zatem samemu popróbować, jak materiał Marsylia reaguje na promienie słoneczne, a jak na sztuczne światło lampy. W przypadku, gdy szukamy materiału na zasłony, ważne jest także, by pełnił on funkcję zaciemniającą. Zasłony bowiem to nie tylko dekoracja wnętrza, ale także ważna rola w pomieszczeniu. Mają one nadawać poczucia intymności oraz chronić przed nadmiernym światłem z zewnątrz. Przy pomocy próbek tkanin można przetestować, jak z zadaniem tym radzi sobie Marsylia. Sam materiał posiada strukturę zaciemniającą w 70%, ale mając wzornik Marsylia każdy może przekonać się o tym na własne oczy.

Zdecydowanie polecamy też przetestowanie Marsylii pod kątem wytrzymałości i odporności na rozrywanie i rozciąganie. Często bowiem ludzie nie wierzą, że tak piękny i wydawałoby się kruchy z wyglądu materiał, może być tak mocny. Ponadto materiał Marsylia nie łapie kurzu i brudu, a dla odświeżenia wystarczy przetrzeć go delikatnie zwilżoną ściereczką. Można taki test przeprowadzić w domu na próbkach tkaniny i przekonać się, że Marsylia szybko wraca do idealnej kondycji.

Wzornik Marsylia – odkryj piękne kolory

Materiał Marsylia występuje w 13 prześlicznych kolorach i wszystkie znajdują się w oferowanym przez nas próbniku. Można więc przyjrzeć się z bliska każdemu z odcieni, porównać z innymi kolorami w mieszkaniu i przekonać się, czy dana barwa nam pasuje. Wzornik Marsylia dają także możliwość podziwiania nowych kolorów i bawienia się nimi. Bywa bowiem, że ktoś zapiera się, że różowy bądź czerwony kolor nie są dla niego, ale po zobaczeniu próbki Marsylii, zakochuje się w tej barwie. Zapraszamy więc do odkrywania wszystkich cudownych odcieni Marsylii.

Próbnik Marsylia zawiera następujące kolory:

 • Jasny beż
 • Beżowy
 • Brązowy
 • Miodowy (musztardowy)
 • Bordo
 • Pastelowy róż
 • Lawendowy
 • Miętowy
 • Zieleń butelkowa
 • Turkusowy
 • Jasny szary
 • Grafitowy
 • Czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzornik Marsylia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *