Wzornik materiał w paski

10,00 

Wzornik materiał w paski zawiera próbki wodoodpornej tkaniny w różnych wariantach kolorystycznych. Obok materiału w paski znajdują się tu również próbki tkaniny wodoszczelnej moro. Próbnik tkaniny umożliwia ocenę właściwości materiału i bezbłędny dobór odpowiedniego koloru. Stanowi więc nieocenioną pomoc zarówno dla klientów indywidualnych poszukujących idealnej tkaniny, jak i profesjonalnych tapicerów.

Kategoria:

Jakie korzyści oferuje wzornik materiał w paski i moro?

Materiał w paski na leżaki przede wszystkim doskonale sprawdza się jako tkanina ogrodowa. Oczywistym zastosowaniem są leżaki ogrodowe, ale materiał ten ma znacznie więcej do zaoferowania. Coraz częściej zdarza się też, że materiał w paski lub moro trafia do oryginalnie stylizowanych wnętrz. Bywa jednak, że klienci mają obawy, czy faktycznie materiał ten jest wystarczająco mocny, aby wytrzymać przeciążenia i codzienne użytkowanie. Z pomocą przychodzi przygotowany przez nas wzornik materiał w paski i moro. Dzięki niemu każdy może samodzielnie przekonać się o wszystkich walorach tkaniny na leżaki.

Próbnik kolorów i wzorów materiału umożliwia dokładne sprawdzenie struktury i grubości materiału i ocenę wytrzymałości. Ważne także, by zweryfikować miękkość tkaniny – w końcu materiał na leżaki ogrodowe czy poduszki musi być przyjemny i wygodny. Wzornik materiał w paski najbardziej ułatwia wybór koloru. Żadne zdjęcie bowiem nie odda w pełni tego, jak dany kolor prezentuje się na żywo. A posiadanie wzornika pozwala na ocenę barw w konkretnym oświetleniu oraz na sprawdzenie, jak dany kolor dogaduje się z pozostałymi odcieniami mebli, ścian czy akcesoriów ogrodowych. Z całą pewnością więc wzornik materiału w paski i moro to oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy. Od razu bowiem możemy zamówić dobrze dopasowany materiał bez konieczności późniejszego odsyłania nietrafionego koloru.

Odkryj cechy materiału na leżaki

Z racji swojego głównego przeznaczenia materiał na leżaki musi radzić sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Tkanina w paski i moro jest zatem w pełni wodoszczelna. Oznacza to, że wilgoć nie wnika w głąb struktury, a do tego bardzo łatwo pozbyć się z materiału nadmiaru wody. Wzornik materiał w paski na leżaki umożliwia zresztą przeprowadzenie testu na wodoodporność. Wystarczy bowiem skropić kawałek materiału, by przekonać się, że rzeczywiście woda spływa z powierzchni. Wiele to nam mówi też o czyszczeniu i pielęgnacji tkaniny. Zobaczcie sami, jak prosto pozbyć się plam z materiału w paski. Również banalny w czyszczeniu jest materiał wodoszczelny moro – tu dodatkowo możecie przekonać się, że za sprawą modnego wzoru zanieczyszczenia są praktycznie niewidoczne.

Wzornik materiał w paski na leżaki tworzy też świetną okazję do przekonania się, że wytrzymała i wodoodporna tkanina wcale nie musi być sztywna i gruba. Oba materiały – w moro i w paski – wyróżniają się lekkością i odpowiednią elastycznością. A do tego są miłe w dotyku, dzięki czemu relaks na leżaku, krzesełku ogrodowym czy poduszce jest niezwykle przyjemny. Materiały te rewelacyjnie sprawdzają się nie tylko w ogrodzie, na balkonie czy wyjazdach plenerowych (biwak, wędkowanie), ale także wspaniale odnajdują się w domach ze zwierzętami. Nadają się zwłaszcza jako materiał na legowisko czy matę dla psa i kota. Na materiale moro praktycznie nie widać piasku i zabrudzeń, a do obu tkanin nie czepia się sierść zwierząt. Ale nie musicie wierzyć nam na słowo – wzornik materiał w paski i moro pozwala przekonać się o tym na własne oczy. Wystarczy, że delikatnie pogłaszczecie swojego pupila kawałkiem materiału. Zobaczycie wówczas, że futro faktycznie nie klei się do powierzchni tkaniny.

Wzornik materiał w paski – poznaj warianty kolorystyczne wodoodpornych tkanin

W większości przypadków najwięcej trudności sprawia klientom dobranie odpowiedniego koloru. Barwy na zdjęciach często dość znacznie różnią się między sobą, co wynika m.in. z innych ustawień ekranu lub też innego naświetlenia. Pamiętajmy bowiem, że kolory mogą nieco inaczej wyglądać w promieniach słońca, a inaczej w sztucznym oświetleniu. Wzornik materiał w paski pozwala ocenić, jak dany materiał i dany kolor odnajduje się w poszczególnych pomieszczeniach i porach dnia. Można również poznać nowe i oryginalne połączenia kolorystyczne, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli. Zatem próbnik tkaniny w paski pobudza też naszą kreatywność i pozwala tworzyć niebanalne aranżacje.

Wzornik materiał w paski i moro zawiera następujące kolory:

  • Beżowy w paski
  • Żółty w paski
  • Czerwony w paski
  • Niebieski w paski
  • Zielony w paski
  • Moro desert
  •  Moro forest

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzornik materiał w paski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *