Wzornik Werona

10,00 

Wzornik Werona to estetycznie skomponowane próbki tkaniny welurowej w różnych dostępnych wariantach kolorystycznych. Kawałki materiału umożliwiają zapoznanie się z licznymi właściwościami tkaniny oraz usprawniają wybór odpowiedniego koloru. Taki próbnik Werona stanowi ogromne ułatwienie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla profesjonalnych zakładów krawieckich i tapicerskich.

Kategoria:

Co oferuje wzornik Werona?

Jeśli szukasz tkaniny niezwykle trwałej, a jednocześnie delikatnej i aksamitnej w dotyku, to z pewnością warto przyjrzeć się tkaninie Werona. Należy ona do rodziny welurów, wyróżnia się zatem niesłychaną miękkością i wytrzymałością. Wiele osób, które nigdy nie miało kontaktu z tym welurem, wątpi, czy rzeczywiście da się połączyć te dwie cechy. Jak najbardziej! A przekonasz się o tym, gdy zamówisz nasz wzornik Werona. W kompletnym próbniku otrzymasz wycinki materiału Werona we wszystkich dostępnych w naszym sklepie kolorach. Będziesz mógł ocenić moc Werony oraz jej przytulną powierzchnię.

Przede wszystkim zaś wzornik Werona umożliwia dokładne przyjrzenie się kolorom i dobranie tego idealnego. Najważniejsze, że kolory możesz podziwiać we własnym domu i w docelowym oświetleniu. Dzięki temu możesz przyłożyć kawałek weluru w każdym kolorze do mebli i dekoracji w pokoju, a także porównać z kolorem ścian. Już nie będziesz kupował kota w worku i na wyczucie dobierał kolorów. Co ciekawe, do tej pory takie próbki Werony i innych tkanin gościły wyłącznie w sklepach oraz pracowniach tapicerskich i krawieckich. Tam – w zupełnie innym świetle – na szybko i bez starannego przemyślenia trzeba było podjąć decyzję. Dziś nasz wzornik Werona umożliwia rozstrzygnięcie wątpliwości na spokojnie w domowym zaciszu.

Poznaj wszystkie zalety weluru Werona

Najbardziej charakterystyczną cechą Werony jest jej aksamitna struktura. Materiał przypomina bardzo delikatną i mięciutką skórkę brzoskwini. Ten materiał aż chce się dotykać, co zresztą odkryjesz sam, kiedy dotrze już do Ciebie wzornik Werona. W bezpośrednim kontakcie będziesz mógł także przyjrzeć się nietypowemu wzornictwu zastosowanemu w Weronie. Ten welurowy materiał nie ma jednolitego koloru, a ocenić można to najlepiej oglądając tkaninę na własne oczy. Oryginalny design Werony w połączeniu z welurowymi mikrowłoskami sprawiają, że do materiału nie lgnie kurz, a ewentualne zabrudzenia są praktycznie niewidoczne. Nawet jeśli welur Werona już się pobrudzi, to bez problemu wyczyścisz tkaninę lekko wilgotną ściereczką. Możesz przeprowadzić test czyszczenia tkaniny i przekonasz się, że po chwili materiał wraca do świetnej kondycji bez śladu brudu.

Już w pierwszym kontakcie z tkaniną docenisz fakt, że jest przyjemna w dotyku. Aby jednak zweryfikować jej wytrzymałość, możesz próbować samodzielnie naciągać, rozciągać i szarpać tkaninę. My wiemy, że Werona zdaje takie testy celująco, teraz próbnik Werony umożliwi także Tobie przekonanie się o tym. Jeśli masz w domu psa lub kota, to koniecznie przetestuj odporność Werony na pazury. Materiał ten bowiem uchodzi za idealny do domu z psem i kotem. Możesz również położyć próbkę Werony na legowisku zwierzaka lub głaskać pupila kawałkiem materiału, by zweryfikować, jak materiał zachowuje się w kontakcie z sierścią. Oczywiście rób to z głową, aby zwierzę nie miał Ciebie dość.

Wzornik Werona – porównaj kolory weluru

Welur Werona występuje w kilku pięknych kolorach niespotykanych w innych materiałach. Na wyjątkowość Werony wpływa nietypowy wzór na materiale, który sprawia, że każdy kolor prezentuje się oszałamiająco. Jeśli zależy Ci na konkretnym kolorze, lepiej wcześniej sprawdź, jak w Twoim wnętrzu będzie wyglądał dany odcień.

Próbnik Werona zawiera 7 kolorów weluru:

  • Lilaróż
  • Jasny brąz
  • Brunatny
  • Ciemny brąz
  • Turkusowy
  • Szary
  • Grafitowy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzornik Werona”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *