Wzornik plaster miodu

10,00 

Wzornik plaster miodu prezentuje tkaninę pikowaną w heksagony w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Taki elegancki próbnik tkanin ułatwia wybór właściwego odcienia, ale także pozwala z bliska docenić niesamowite walory mięciutkiej tkaniny w plastry miodu. Próbki tkaniny pikowanej sprawdzą się w przypadku klientów indywidualnych oraz zawodowych krawcowych i tapicerów.

Kategoria:

Jakie możliwości daje wzornik plaster miodu?

Tkanina plaster miodu to mięciutki welur o charakterystycznym pikowaniu w heksagony. Kojarzy się ze wzorem plastra miodu, stąd też taka nazwa. Bez bezpośredniego kontaktu z tkaniną ciężko jednak wyobrazić sobie, że materiał ten jest aż tak piękny. Ta pikowana tkanina bez wątpienia znacznie zyskuje podziwiana na żywo. Można wtedy zachwycić się oszałamiającą aksamitnością tkaniny, ale także docenić mięsistość i wytrzymałość. Jeśli nie jesteś przekonany, jak materiał sprawdzi się u Ciebie w domu, rozwiązaniem na to jest wzornik plaster miodu.

Zamawiając nasz próbnik tkaniny w heksagony zyskujesz możliwość ocenienia materiału według własnych kryteriów. Sprawdzisz, czy tkanina rzeczywiście jest na tyle gruba, by przetrwała na meblach lub na poduszkach w salonie. Przede wszystkim jednak wzornik plaster miodu pozwala na perfekcyjne dobranie odpowiedniego koloru. Z doświadczenia bowiem wiemy, że to właśnie wybór odcieni materiału sprawia zazwyczaj najwięcej problemów. Inne są ustawienia monitora, inne naświetlenie, inny także subiektywny odbiór danej barwy. Zatem już nie musisz kupować materiału w ciemno – możesz najpierw przetestować wzornik tkaniny plaster miodu i przekonać się, który kolor sprawdzi się we wnętrzu.

Podziwiaj cechy tkaniny w heksagony na własnej skórze

Wzornik plaster miodu pozwala zapoznać się dokładnie z tkaniną i przyjrzeć się z bliska jej właściwościom. Już w pierwszym kontakcie można zachwycić się miękkością i aksamitnością tkaniny, jest ona bowiem bardzo przyjemna w dotyku. Można sprawdzić na próbkach tkanin, jak materiał pikowany reaguje na dotyk i w jaki sposób układają się mikrowłoski tkaniny. To ważne, żeby upewnić się, że materiał nie będzie się odkształcał ani pilingował. Mając tkaninę we własnych rękach można także potwierdzić, że rzeczywiście jest ona bardzo mięsista i elastyczna. Co ciekawe, została ona wzmocniona specjalną watoliną na wewnętrznej stronie i wydaje się przez to gruba, ale przekonasz się sam, że mimo to pozostaje niezwykle lekka.

Z powodzeniem możesz przeprowadzić w domu testy na wytrzymałość. Zwłaszcza jeśli wiesz, że materiał będzie musiał wiele przetrwać. Możesz więc próbować rozciągać, naciągać i przecierać próbkę tkaniny, by przekonać się, że tkaninie nic się nie stanie. Tak samo możesz zweryfikować reakcje na zanieczyszczenie. Próbkę tkaniny możesz czymś zabrudzić i przetrzeć następnie wilgotną ściereczką. Przekonasz się wówczas, że tkanina plaster miodu nie łapie tak szybko zabrudzeń, a dodatkowo łatwo się czyści. Za to jeśli posiadasz w domu psa lub kota, zachęcamy Cię do przetestowania, jak materiał będzie radził sobie z ich sierścią. Jak to zrobić? Możesz położyć kawałek tkaniny na legowisku pupila, możesz też głaskać psa lub kota kawałkiem materiału. Zobaczysz wówczas, że sierść nie wczepia się w tkaninę.

Na żywo możesz również przyjrzeć się charakterystycznemu pikowaniu na tkaninie. Materiał w heksagony ma bardzo trwały sposób pikowania, co potwierdzisz mając do dyspozycji wzornik plaster miodu.

Wzornik plaster miodu przedstawia paletę kolorów

Próbnik tkaniny w heksagony ułatwi też najtrudniejsze zadanie, czyli wybór właściwego koloru. Już nie musisz wpatrywać się godzinami w monitor czy ekran telefonu, by ocenić, który kolor będzie najlepszy. Wzornik plaster miodu pozwoli Ci przyłożyć próbkę tkaniny do ściany lub kanapy. Możesz wtedy ocenić, czy takie połączenie kolorów się sprawdzi. Być może też spodoba Ci się odcień, którego wcześniej w ogóle nie brałeś pod uwagę. Zatem próbki tkaniny pikowanej pozwalają tworzyć bardziej kreatywne i odważne aranżacje.

Wzornik plaster miodu zawiera 10 dostępnych kolorów:

  • Jasny beż
  • Beżowy
  • Pudrowy róż
  • Czerwony
  • Miodowy
  • Zieleń butelkowa
  • Błękitny
  • Jasny szary
  • Grafitowy
  • Czarny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wzornik plaster miodu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *